Titles you rated
Tinker BellRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 2.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
Star Trek IV: The Voyage HomeRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0