Titles you rated
Unsung CinderellaRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5