Titles you rated
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Hachi-koRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0