Movies
Ratings
398
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 1.5
Smile 2Rated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0