Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5