Series
Ratings
88
Imaginary CatRated ★ 0.5- Super RookieRated ★ 2.5
Golden RainbowRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 2.5
Sweden LaundryRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
LoversRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 3.5