Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5