Movies
Ratings
266
PredatorRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0