Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.5