Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 0.5
Sydney WhiteRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
GravityRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.5