Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
SwitchedRated ★ 3.0