Titles you rated
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0