Movies
Ratings
738- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
The God of CookeryRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.5
PawnRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Brigsby BearRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.5
Charlie BartlettRated ★ 2.5