Movies
Ratings
553
ParasiteRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 1.0
The RoadRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0
ARQRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The DropRated ★ 4.5
The One I LoveRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0