Series
Ratings
38
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Last Chance U: EMCC Part 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 3.0
The Office Season 8Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0