Movies
Ratings
126
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.5