Movies
Ratings
372
The Big ShortRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5