Movies
Ratings
409
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.5
Fly Away HomeRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 1.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.0