Movies
Ratings
538
Taken 3Rated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5