Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
ForgottenRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SullyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0