Movies
Ratings
199
ConstantineRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Trolls World TourRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0