Movies
Ratings
333
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0