Titles you rated
The PaperRated ★ 3.0- The Story of CinderellaRated ★ 2.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0- ScrubsRated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 1.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
The Simpsons Season 34Rated ★ 3.5
American Horror Story Season 11Rated ★ 0.5
BondingRated ★ 0.5
BondingRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5