Movies
Ratings
341
The ClosetRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
New Year BluesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 4.0- Harry Styles: Live in ManchesterRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.5