Titles you rated
WavesRated ★ 3.0
Road TripRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
This Is 40Rated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Knocked UpRated ★ 2.5- SABAKANRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0