Titles you rated
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 3.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Eichmann ShowRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
TessRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
Black OrpheusRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0