Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
PhilomenaRated ★ 3.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.0
SteamboyRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
Eden LakeRated ★ 3.0
Running ScaredRated ★ 3.0
S1m0neRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 4.0
Extreme OpsRated ★ 3.0
Angels in the InfieldRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0