Movies
Ratings
55
FrozenRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0