Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0