Titles you rated
Inside MenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Elvira MadiganRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0