Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0