Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5