Series
Ratings
72
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5