Movies
Ratings
169
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Perfect ProposalRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.5
Spin KickRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0