Movies
Ratings
50
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0