Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Anna and the ApocalypseRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5