Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.5