Movies
Ratings
393
PeninsulaRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Boat That RockedRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5