Movies
Ratings
223
MementoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0