Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
The I-LandRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
3%Rated ★ 3.0
GodlessRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5