Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5