Movies
Ratings
168
Tulip FeverRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0