Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.5