Series
Ratings
70
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5