Titles you rated
The SuspectRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0