Movies
Ratings
44
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0