Movies
Ratings
329
K-PAXRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
RinguRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0