Titles you rated
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
009 Re: CyborgRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5