Movies
Ratings
369
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0