Series
Ratings
27- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
LiveRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5